TUYA-SMART, CO TO TAKIEGO?

Tuya to międzynarodowa platforma automatyki domowej, która łączy tysiące produktów tworzonych przez marki z całego świata. System wspiera wszystkie najpopularniejsze protokoły komunikacyjne, takie jak WiFi, Zigbee czy Bluetooth.

 

Dla Domu

Dla Firmy

Skalowalność

TUYA SMART - najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie

Tuya Smart to intuicyjna, świetnie zaprojektowana, uniwersalna (dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS) aplikacja. Bezpłatna i bezawaryjna, łatwa w obsłudze i bezproblemowa do zainstalowana na nowych urządzeniach. To samo powiemy o możliwościach konfiguracji czy opcji współdzielenia zdalnej obsługi z innymi domownikami, dzięki czemu każdy może zarządzać konkretnymi urządzeniami z poziomu własnego smartfona. 

Wszystko działa bezprzewodowo – wykorzystywane są znane technologie jak Wi-Fi, Bluetooth, lecz też mniej popularne – ZigBee. 
Nie musimy więc szykować się na remonty, dziurawienie ścian czy przerabianie instalacji.
Tuya Smart pozwala zdalnie zarządzać urządzeniami odpowiedzialnymi za różne zadania: monitoringiem, klimatyzacją, oświetleniem, roletami, bramą garażową itd. Tuya Smart jest bardzo chętnie wybierana do rozwiązań z zakresu zabezpieczenia domu, gdyż współpracuje z wieloma niezawodnymi systemami alarmowymi!

Tuya Smart – międzynarodowa platforma skupiająca się na rozwoju rozwiązań AI i IoT. Platforma Tuya Smart zapewnia kompleksowe rozwiązania związane z wdrażaniem automatyki domowej, począwszy od zapewnienia aplikacji i dedykowanej chmury w której działa system, po wykonywanie modułów komunikacyjnych i pomoc we wdrożeniu ich do masowej produkcji.

Produkty Tuya Smart komunikują się ze sobą za pomocą bezprzewodowych protokołów transmisji danych.
Wśród stosowanych urządzeń znajdują się protokoły takie jak:

  • Wi-Fi
  • ZigBee
  • Bluetooth Mesh
  • NB-IoT
  • GPRS
  • LTE

 

Wszystkie żądania przetwarzane są w chmurze obliczeniowej Tuya Cloud, co sprawia, że większość urządzeń systemu nie potrzebuje dodatkowej centrali zarządzającej domem. Firma posiada serwery na całym świecie, co pozwala przetwarzać olbrzymią ilość informacji bez większych opóźnień. W 2018 roku, usługa przetwarzała dziennie 20 miliardów żądań ze strony urządzeń i 6 milionów interakcji AI.